Разговоры на лавочке
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Разговоры на лавочке

Общение на все темы


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Обновить ванну

Участников: 5

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

1Обновить ванну Empty Обновить ванну Пт Янв 15, 2021 9:01 pm

Verunya

avatar

Хочу как то вернуть белый вид своей ванной. А то дочь ее краской вымазала и она не отмывается. Может ее покрасить можно?

2Обновить ванну Empty Re: Обновить ванну Сб Янв 16, 2021 10:50 pm

Milka

avatar

Нет, нельзя. К сожелению, желтый налет и пятна от краски никакими средствами не удалить. Можно только испортить покрытие.

3Обновить ванну Empty Re: Обновить ванну Вт Янв 19, 2021 12:10 pm

Klarra

avatar

Так, відмити не вийти, але можна відреставрувати ванну. Це і не дорого вийде, і ванна у вас буде як нова, без подряпин, відколів і нальотів. Від себе особисто, раджу в цю фірму звертатися так як вони в якості покриття для ванни використовують рідкий акрил Keramokrill (Керамокрилл). Це сертифікований, гіпоалергенний матеріал, який не шкідливий для здоров'я дітей. А ще, коли майстер наносив його на підготовлену поверхню ванни, я не відчула ніякого запаху і він швидко висох. Загалом, я тут номер телефону 0671151517 вам залишаю. По ньому можете прояснити всі питання.

4Обновить ванну Empty Re: Обновить ванну Пн Фев 08, 2021 1:51 pm

Vaska

avatar

Klarra пишет:Так, відмити не вийти, але можна відреставрувати ванну. Це і не дорого вийде, і ванна у вас буде як нова, без подряпин, відколів і нальотів. Від себе особисто, раджу в цю фірму звертатися так як вони в якості покриття для ванни використовують рідкий акрил Keramokrill (Керамокрилл). Це сертифікований, гіпоалергенний матеріал, який не шкідливий для здоров'я дітей. А ще, коли майстер наносив його на підготовлену поверхню ванни, я не відчула ніякого запаху і він швидко висох. Загалом, я тут номер телефону 0671151517 вам залишаю. По ньому можете прояснити всі питання.
Дякуємо, перевірили їх но вибрали трішки другу фірму , вони їздять зі львова до Тернополя безкоштовно, чому вибрали їх  ? Вони робили санаторій де віддихав наш президент точно має бути топова фірма по реставрації ванн , щей ціна була комфотна, тому вирішуйте самі
remontuk.com/restavratsiya-vann-ternopil/
Самі ми з тернопільської області і до нас безковтоно приїхали та прокунсультували, задоволені, порекомендували їх щей сусідкці)

5Обновить ванну Empty Re: Обновить ванну Чт Июн 17, 2021 3:13 pm

azamathama30

azamathama30

Ооооо, очень накомая ситуация) Мы вызваали парня и он нам все сделал) Было лет пять назад, сколко стоит тоже не помню) Сейчас взяли квартиру в ЖК Скай Сити и будем делать ремонт, когда введут в эксплуатацию нашу секцию... боюсь чтоб это не повторилось)))

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения