Разговоры на лавочке
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Разговоры на лавочке

Общение на все темы


Вы не подключены. Войдите или зарегистрируйтесь

Оригінальні меблі

Участников: 3

Перейти вниз  Сообщение [Страница 1 из 1]

1Оригінальні меблі Empty Оригінальні меблі Пт Янв 07, 2022 11:02 am

Сержант

Сержант

Всім привіт, допоможіть меблі для сексу вибрати, треба щось таке оригінальне та незвичайне. У мене подруга є, яка просто обожнює всякі сексуальні експерименти. От і намагаюся для неї вибрати щось новеньке, хочу порадувати незвичайними меблями для сексу свою подругу.

2Оригінальні меблі Empty Re: Оригінальні меблі Пт Янв 07, 2022 1:58 pm

Rymin

avatar

Ніколи не чув за такі меблі, теж цікаво стало - може і мені таку треба купити. А то дружина вже казала, що ій вже не подобається наш секс і вона бажає щось новеньке спробувати.

3Оригінальні меблі Empty Re: Оригінальні меблі Пт Янв 07, 2022 2:01 pm

Сержант

Сержант

Rymin пишет:Ніколи не чув за такі меблі, теж цікаво стало - може і мені таку треба купити. А то дружина вже казала, що ій вже не подобається наш секс і вона бажає щось новеньке спробувати.
А вони є у продажу) Тільки треба вибрати те, що потрібно. А для цього найти де вони продаються. Ось такий квест маємо)

4Оригінальні меблі Empty Re: Оригінальні меблі Вс Янв 09, 2022 9:05 am

Иголка

Иголка

Мені подобається гойдалка для кохання, а ще класні крісла з вібратором. Можете купити щось із цього - тим більше і за ціною не так все і дорого, зате ваш сексуальне життя точно заграє яскравими барвами!
А вибрати та замовити меблі для сексу <a target="_blank" href="https://sexshop.rozetka.com.ua/ua/mebel-dlya-seksa/c4673668/" rel="noreferrer noopener">https://sexshop.rozetka.com.ua/ua/mebel-dlya-seksa/c4673668/</a> можна без проблем в інтернет-магазині Розетка. Саме там ми з чоловіком і купили всі необхідні меблі для сексу, які практично щодня тепер використовуємо. У цьому магазині є і різноманітні сексуальні іграшки, високої якості та за низькими цінами.
Оригінальні меблі 226864210

Вернуться к началу  Сообщение [Страница 1 из 1]

Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения